نتایج جستجو برای عبارت :

قلب امام زمان و ترور سردار سلیمانی

دامگه بودی و شیطان افتاددر دل آتش دامی که نهادترورت شد سند رسوائیدشمنی رذل به آن فرمان دادالمهندس چو برادر یکرنگجان خود بر سر پیمان بنهادشد عوض صحنه ی عالم سردارخونتان تفرقه را داد به باددر بیان هنر ملّت هااز ترامپ است ترور در هر یادهر کجا بحث ترور گردد بازتو شهیدش شده هستی چو نمادخون تو ماشه ی رویاروئیانتقام است چو حق نی بیدادشده امضا سند حق خواهیشر به نابودی خود فرمان دادخون تو بذر رفاقت افشاندبین ایران و عراقی آزادتو شهید همه ی ملّتهاض
ترور عبد الرضا شهلایی
ماجرای ترور عبدالرضا شهلایی  چیست آیا این ماجرا صحت هم دارد؟

خب دوستان همانطوری که می دانید شهادت سردار نامدار ایرانی یک خبر شکه کندده ای برای هر ایرانی با وجدانی بود و تقریبا تک تک ایرانی ها بعد از شنیدن خبر ترور ناراحت شدند.

در زیر جزئیاتی بیشتری از این دسته از ترورها می خوانیم

ادامه مطلب
دامگه بودی و شیطان افتاد
در دل آتش دامی که نهاد
ترورت شد سند رسوائی
دشمنی رذل به آن فرمان داد
المهندس چو برادر یکرنگ
جان خود بر سر پیمان بنهاد
شد عوض صحنه ی عالم سردار
خونتان تفرقه را داد به باد
در بیان هنر ملّت ها
از ترامپ است ترور در هر یاد
هر کجا بحث ترور گردد باز
تو شهیدش شده هستی چو نماد
خون تو ماشه ی رویاروئی
انتقام است چو حق نی بیداد
شده امضا سند حق خواهی
شر به نابودی خود فرمان داد
خون تو بذر رفاقت افشاند
بین ایران و عراقی آزاد
تو شهید همه
با چه خبری بیدار شدم امروز !

آمریکاییها سردار رو ترور کردن تو بغداد
این عکس هم سند شده که خودش بوده...
البته بعضی جاها گفتن منتظر آزمایش دی ان ای باید باشن ، اما مقامات شهید شدنشون رو تایید کردن و الان سه روز عزای عمومی اعلام شده.

به آرزوش رسید و شهید شد

اما ببینیم بعدش چی میشه  ؟

قرار چه بلایی سر ما و کسایی که کشتنش بیاد ؟

عکس انگشتر سردار سلیمانی و لیست شهدا :
سردار سلیمانی به شهادت رسید

رهبر انقلاب در خطبه‌های #نمازجمعه27دی: در این منطقه تا قبل از این حادثه اینجور کارها، مخصوص رژیم صهیونیستی بود که افراد را ترور کند. رهبر حماس را ترور کردند و گفتند که ما ترور کردیم. رهبر جهاد را ترور کردند و گفتند ما ترور کردیم. ترور میکردند و میگفتند ما کردیم. آمریکاییها آدم خیلی کشتند، در عراق در افغانستان در جاهای دیگر هر چه توانستند آدم کشتند منتها اعتراف نمیکردند که ترور کردیم. اینجا اعتراف کردند که ترور کردیم. رئیس جمهور آمریکا به زبا
2635 - «مسعود بهنود» روزنامه‌نگار دوران رژیم پهلوی و از عناصر اصلی شبکه BBC‌فارسی در سالهای اخیر، در این شبکه ممنوع‌التصویر شد و به رادیوی بی‌بی‌سی تبعید گردید.این تبعید پس از آن رخ داد که پس از ترور ناجوانمردانه سردار شهید سلیمانی، بهنود در برنامه خود فقط از واژه «ترور» استفاده کرد و تلویحاً تشییع باشکوه سردار سلیمانی بزرگ دانست و چاره ای جز تحسین ملت ایران نداشت.
دانلود فایل اصلی
تکخال محبّت و صفائی سردارنوری تو ز ذات کبریائی سرداراوجی تو ، فرازِ بی فرودی آقاترسِ دل کُلّ اشقیائی سردارتو دشمن سرسخت شیاطین هستیچون آیه ی وحدت و رهائی سرداربیچاره ترامپ لعنتی می لرزدامنیّت و عشق و اعتلائی سرداردشمن بخیال خود شهیدت کردهروزی خوری از خوان خدائی سردارکردی تو نظر به ساحت وجه اللهخود جلوه ی بی چون و چرائی سردارگفتی که نه سردار که یک سربازیسردار همه ، از اولیائی سردارکردی تو سفارشِ ولایت ما راخود کوه تناور وفائی سردارخاموش
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خوزستان ، در فروردین ماه امسال سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با وقوع سیل در استان خوزستان در کنار مردم سیل زده حضور یافت.
این سردار سرفراز به دیدار مردم آمد و به یاری مردم سیل زده شتافت و قوت قلبی برای این عزیزان شد.
قسمت اول  - قسمت دوم
همچنین سردار سلیمانی به دیدار نیروهای جهادی و امدادگران رفت و خدا قوت و انرژی مضاعفی به آنها داد.

شهادت سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی تبریک و تسلیت باد
سلیمانی یک «فرهنگ» است و فرهنگ ترور شدنی نیست
وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ
با عرض تسلیت به مناسبت شهادت سردار سرافراز اسلام ، حاج قاسم سلیمانی و یاران با وفایش به پیشگاه ولی عصر امام زمان و رهبر انقلاب و مردم عزیز ایران ، همه با هم برای تشییع پیکر پاک این عزیزان می آییم.
یکشنبه ۹۸/۱۰/۱۵
ساعت ۱۱:۳۰
مکان :
فرمانده کل سپاه با اشاره به تهدید فرماندهان سپاه از سوی آمریکایی‌ها خطاب به آنان هشدار داد: کسانی که فرماندهان ما را به ترور تهدید کرده‌اند اگر زنده بمانند قطعا از این گفته خود پشیمان خواهند شد.
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از سپاه نیوز، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه در گفت و گویی در واکنش به تهدید فرماندهان سپاه از سوی آمریکایی ها با بیان اینکه  آنهایی که فرماندهان ما را به ترور تهدید کرده اند، اگر زنده بمانند قطعا از ا
ای سردار دلها ای فرزند زهرا ای مرد دلاور ای سردار لشکر ای ذولفقار حیدر ای جاودان و بی سر ای شاهد و شهید دین ای عاشق و امید دین ای هم سفره ی علی ای جان نثار راه ولی ای خواهان شهادت ای سردار ولایت ای مالک اشتر زمان شهادتت مبارک ای سربه زیرِ...
تکخال محبّت و صفائی سردار
نوری تو ز ذات کبریائی سردار
اوجی تو ، فرازِ بی فرودی آقا
ترسِ دل کُلّ اشقیائی سردار
تو دشمن سرسخت شیاطین هستی
چون آیه ی وحدت و رهائی سردار
بیچاره ترامپ لعنتی می لرزد
امنیّت و عشق و اعتلائی سردار
دشمن بخیال خود شهیدت کرده
روزی خوری از خوان خدائی سردار
کردی تو نظر به ساحت وجه الله
خود جلوه ی بی چون و چرائی سردار
گفتی که نه سردار که یک سربازی
سردار همه ، از اولیائی سردار
کردی تو سفارشِ ولایت ما را
خود کوه تناور وفائی سرد
جمعه
لحظهٔ شنیدن خبر
ساعت، نه و نیم صبح را نشان می‌داد. با چشم‌های خواب‌آلوده رفتم سراغ گوشی‌‌ام. سیم شارژر را جدا کردم، به اپن آشپزخانه تکیه دادم و وارد برنامهٔ اینستاگرام شدم. اولین عکسِ جلوی چشمانم، عکس سردار قاسم سلیمانی بود که فروتنانه ایستاده بود جلوی رهبر و نشان ذوالفقاری دریافت می‌کرد. لبخند زدم و رفتم سراغ متن پست. لبخندم مُرد. جمله‌ها را خواندم. جمله‌ها را نفهمیدم. دوباره خواندم. «پنتاگون اعلام کرد به‌ دستور رئیس‌ جمهور کشور
⭕️پاسخ به شبهه ی معامله ی خون سردار با آمریکایی ها جهت حفظ انقلاب اول در خصوص اصل توهم معامله بین ایران و آمریکا بر سر خون شهید سپهبد #قاسم_سلیمانی باید عرض کنم که چنین توهمی به دلایل عدیده ساخته و پرداخته اذهان مریضه! از جمله ی این دلایل امکان ترور با کمترین هزینه برای امریکایی ها توسط منافقین در ایران،
ادامه مطلب
به افسوس نگاه مرغ و خروسهای باغچه مادربزرگ فکر می کنم، وقتی به کبوتران آسمان خیره می شدند..همیشه دلم به حال نگاهشان می سوخت،اما چنین روزهایی قشنگ می شود فهمیدشان!چگونه اش را نمی دانم اما این بار باید شهادت سردار سلیمانی را نظاره کنیم.
ما کجای زمین داریم نوک میزنیم و آنها تا کجای آسمان پر می کشند..
پ.ن: کم کاری ما در شناساندن داعش و آمریکا در این ترور نقش دارد. نقش دارد که پنتاگون می گوید ترامپ دستور این حمله را داده چون قصد ترور مقامات آمریکای
به مناسب بزرگداشت سردار سلیمانی گردهمایی بزرگ علما و روحانیون اهل سنت شمال کشور برگزار شد.
به گزارش شریعت نیوز به نقل از خبرگزاری  مهر، صبح چهارشنبه به مناسب بزرگداشت سردار حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش گردهمایی بزرگ علما و روحانیون اهل سنت شمال کشور در کانون طه گرگان برگزار شد.
رئیس مرکز اسلامی شمال کشور در این آئین اظهارکرد: سردار سلیمانی در ۲۱ سال فرماندهی سپاه قدس در نهایت خفا و بی نام نشان بودن، اینگونه محبوب قلب‌های مردم شد.
حجت
تصاویر حضور سردار قاآنی در میان شهدای تخریب‌چی لشکر ۲۱ امام رضا (ع)
سردار قاآنی در دوره‌ای از دفاع مقدس به فرماندهی لشکر ۲۱ امام رضا (ع) منصوب شد که تصاویر پیش رو حضور وی را بین نیرو‌های تخریب‌چی و غواص نشان می‌دهد.
وی در طول دوران دفاع مقدس فرماندهی لشکر‌های «۵ نصر» و «۲۱ امام رضا (ع)» را برعهده داشت و مدتی نیز معاونت اطلاعات ستاد مشترک سپاه را برعهده گرفت.

استکبار جهانی در راس آنها شیطان بزرگ، آمریکا  اسم خود را اَبَر قدرت می گذارد آن وقت مرد نبودند جلوی سردار دلها بایستد بلکه ترور فیزیکی کردند ایشان را و ترور کردن کار بزدلانی هست که توان مقابله با بزرگان را ندارند! حال چه مثلا اَبَر قدرتی هستید که از عکس شهید هم می ترسید که بعد از شهادت  سردار شهید سلیمانی موج حذف تصاویر متبرک ایشان را راه انداخته اید و حتی صفحه
بسم الله

گزیده‌ای از یادداشت یک دوست عزیز
چندسالی هست که پست های #آمدنیوز را مرتب دنبال می کنم. به نظرم اگر کسی تصور کند این کانال تلگرامی را یک نفر یا یک تیم چند نفره یا یک گروه معمولی ساخته اند، بسیار ساده است. فکت های زیادی از مغالطات رسانه ای این کانال دارم که قطعا حاصل کار فشرده‌ی چندین گروه حرفه ای با منبع مالی بسیار غنی است. انشالله فرصتی شود و آنها را ارائه دهم.
از چند ماه پیش، آمد نیوز به شدت بر مسئله‌ی اختلاف میان رهبری و سردار سلیم
‌⭕️اعتراف رسانه های غربی و صهیونیستی به نقش موساد در شهادت تهرانی مقدم 
سال ۱۳۹۰شاهد ترور دو نفر از دانشمندان هسته ای بودیم. یکم مرداد ۱۳۹۰ داریوش رضایی نژادو در ۲۱ دیماه همین سال مصطفی احمدی روشن و همراهش قشقایی ترور و به شهادت می رسند. عوامل ترور هرگز مشخص نشدند وبرخی افراد که در مستندکلوپ ترور به عنوان عوامل ترور معرفی شدند، 
ادامه مطلب
سردار سلیمانی خطاب به ترامپ قبل از شهادتش : "ما ملت شهادتیم ، ما ملت امام حسین ایم. بیا . مرد این میدان ما هستیم برای شما"
سردار سلیمانی به دستور مستقیم شخص حرام زاده ای چون ترامپ (یزید زمان ) به شهادت می رسد.
هنوز سالگرد شهادت حاج قاسم نرسیده است که عصر عاشورا تداعی می شود. شخص خود فروخته ای چون محمدجواد ظریف ، همانند طمعکارانی که عصر عاشورا ، حرمت اهل بیت (ع) را نیز نگه نداشتند و گوشواره را با گوش فرزندان امام حسین(ع) می کندند. به طمع غنیمت احیای آ
رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی در ایالت میامی گفت که واشنگتن خواستار صلح بوده و به دنبال جنگ نیست.
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا بامداد شنبه در سخنرانی در ایالت میامی گفت که به دنبال جنگ نیست و ما خواستار صلح هستیم.
رئیس جمهور آمریکا در این سخنرانی مدعی شد که سردار سلیمانی مسئول کشته شدن صدها نفر از جمله آمریکایی‌ها بوده و وی به ارتش آمریکا دستور ترور فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران را صادر کرده بود.
سلام
انتقام سخت = سیلی آب دار
«انتقام سخت»، همان وعده‌ای بود که رهبر معظم انقلاب بعد از ترور و به شهادت رساندن سردار سپهبد سلیمانی داده بودند، وعده ای که همزمان با به خاکسپاری حاج قاسم عملیاتی شد.
به گزارش خبرآنلاین،  با رمز «یا زهرا(س)»  و در ساعت ۰۱:۲۰ دقیقه بامداد ۱۸ دی ماه آغاز شد، همان «انتقام سخت» سپاه پاسداران از آمریکایی ها و در خونخواهی ترور سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که رهبر انقلاب وعده آن را داده بودند.
ادامه مطلب
سردار حاجی زاده،سردار امیرعلی حاجی زاده،پوستر سردار حاجی زاده،عکس سردار حاجی زاده،عکس پروفایل سردار حاجی زاده،فرمانده هوافضای سپاه،سپاه پاسداران انقلاب اسلامی،امیر علی حاجی زاده،تصویر سردار حاجی زاده،امیرعلی حاجی زاده
ما ایرانیان، پس از خُرشیدگرفتگی حلقوی در 5 دی‌ 1398، دی‌ماه شگفت‌انگیز و پُرحادثه‌ای را، چنان‌که پیشبینی شده بود، در حال سپری‌کردن هستیم. 
- نخست زمین‌لرزه‌ای ۴.۹ ریشتری در شهرستان دشتستان در استان بوشهر که خُشبختانه آسیب جانی و مالی نداشت!
- سپس مجروح‌شدن سردار حاجی زاده -فرماندۀ هوافضای سپاه پاسداران- در سوریه در پی بمباران هواپیماهای اسرائیلی (9 دی 1398)
 - آن‌گاه ترور سردار سلیمانی -بزرگترین فرمانده و سردار جنگ و انقلاب- و همراهانش به د
هفته قبل که ما تو گروه هر هفته مکالمه انگلیسی داشتیم بعد از شنیدن خبر ترور حاج قاسم حالم جوری بود که اصن نتونستم صحبت کنم و برای انگلیسی چت میکردم ولی این هفته خیلی خوشحالم . خیلی

خلاصه اینکه مشخص بود ایران به امریکا جواب میده اما نکته جالبش اینه که هم زمانبندی جواب موشکی همون ساعت ترور سردار بوده و هم اینکه اول موشک  زدن بعد با سردار خداحافظی کردن و به خاک سپردنش . یه نکته کلیدی هم این وسط هست اونموقع که ایران سفارت امریکا رو گرفت و کارمندا
سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی روحت شاد.
زندگی نامه مختصری از این بزرگ مرد:
او متولد 20 اسفند سال 1335 بود. متولد شده در روستای قنات ملک واقع در شهرستان رابر از توابع کرمان بود. او در نوجوانی تن به کار بنایی و در جوانی پیمانکار سازمان آب بود و پس از انقلاب 1357 و تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به این نهاد پیوست.وی در ابتدای جنگ ایران و عراق گردانی متشکل از نیروهای رزمی کرمان را تشکیل داد که بعدا به تیپ زرهی و در آخر به لشکر 41 ثارالله تبدیل شد. از ابت
سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی روحت شاد.
زندگی نامه مختصری از این بزرگ مرد:
او متولد 20 اسفند سال 1335 بود. متولد شده در روستای قنات ملک واقع در شهرستان رابر از توابع کرمان بود. او در نوجوانی تن به کار بنایی و در جوانی پیمانکار سازمان آب بود و پس از انقلاب 1357 و تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به این نهاد پیوست.وی در ابتدای جنگ ایران و عراق گردانی متشکل از نیروهای رزمی کرمان را تشکیل داد که بعدا به تیپ زرهی و در آخر به لشکر 41 ثارالله تبدیل شد. از ابت
عضوی از ملّتی عزادارم
اشکبار عزای سردارم
خشمگین از ترامپ پست و حقیر
از ترور تا همیشه بیزارم
داغ سنگین درون دل دارم
آتش انتقام از اشرارم
نرود گفته های او از یاد
خاطراتش کند سبکبارم
خوش بحالش که حق نگاهش کرد
محو‌ اخلاص و عشق و کردارم
خون او را خدا سند فرمود
رهبرم هست عشق و دلدارم .
.

اشک چشمانم جاریست،که فرمانده رفتچشمانم بارانیست،که سردار رفتیار رهبر،دست رهبر،سرباز امام رفتسردار سلیمانی،فرمانده دلها شهادت مبارکمطمئن باش خونت پایمال نمیشودمطمئن باش رهبرمان را تنها نمیگذاریمدلم برایت تنگ شدهانتقام خونت را از دشمن خواهیم گرفتخداحافظ سردار سلیمانی

ما صبح جمعه بیدار شدیم اخبار گفت سردار شهید شده است... همه اعضای خانواده ناراحت شدیم. مردم بیرون هم ناراحت بودند.
آمریکاییها مستقیما سردار را خودشون ترور کردن با یک پهباد. ترامپ گفته دستورش رو من دادم.
بعد کم کم مردم ناراحتیهاشونو علنی نشون دادن. رهبری هم در پیامی، ضمن بیان تسلیت به مردم، گفتند که انتقام سختی میگیریم.
بعد فضای مجازی نشون داد دل همه با سردار بوده. البته به فضای مجازی نمیشه اعتماد کرد اما در واقعیت مشخص بود. فضای مجازی هم بنوعی ه
به گزارش تابناک به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان، تصاویر جدید از محل شهادت سردار سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و «ابومهدی المهندس»، معاون الحشد الشعبی،‌ منتشر شده است.
سی‌ان‌ان گزارش داد که این تصاویر از محل شهادت سردار سلیمانی به دستش رسیده است.
حمله آمریکا واکنش‌های منفی بسیاری را در میان کشورهای جهان به دنبال داشته است.
تصاویر جدید از محل شهادت سردار قاسم سلیمانی
تصاویر جدید از
به گزارش تابناک به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان، تصاویر جدید از محل شهادت سردار سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و «ابومهدی المهندس»، معاون الحشد الشعبی،‌ منتشر شده است.
سی‌ان‌ان گزارش داد که این تصاویر از محل شهادت سردار سلیمانی به دستش رسیده است.
حمله آمریکا واکنش‌های منفی بسیاری را در میان کشورهای جهان به دنبال داشته است.
تصاویر جدید از محل شهادت سردار قاسم سلیمانی
تصاویر جدید از
           سلام                                            
انتقام سخت = سیلی آب دار
«انتقام سخت»، همان وعده‌ای بود که رهبر معظم انقلاب بعد از ترور و به شهادت رساندن سردار سپهبد سلیمانی داده بودند، وعده ای که همزمان با به خاکسپاری حاج قاسم عملیاتی شد.
به گزارش خبرآنلاین،  با رمز «یا زهرا(س)»  و در ساعت ۰۱:۲۰ دقیقه بامداد ۱۸ دی ماه آغاز شد، همان «انتقام سخت» سپاه پاسداران از آمریکایی ها و در خونخواهی ترور سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که رهبر
پست حذف شده توسط اینستاگرام
به این عکس ها خیره شو ...
حضور فرمانده کل قوا در دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه‌السلام. ۹۷/۴/۹ 
شهید حسن تهرانی مقدم پدر موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
شهید فتحی شقاقی بنیان گذار جهاد اسلامی فلسطین (ترور توسط اسرائیل)
شهید سید عباس موسوی بنیان گذار حزب الله لبنان (ترور توسط اسرائیل)
شهید احمد یاسین بنیان گذار جنبش مقاومت اسلامی غزه (ترور توسط اسرائیل)
شهید عماد مغنیه فرمانده ارشد حزب الله (ترور تو
توی رویاهام، یک پسر داشتم بزرگش می‌کردم بهش درس شهادت می‌دادم بعد می‌شد سرباز رکاب حاج قاسم. حاجی بهش یاد می‌داد یک سرباز امام زمان چطور باید باشه؟ میگفتم پسرم هر چی سردار میگه گوش بده دل بده کم کسی نیست. حرفاشو بذار روی چشمات...
صبح بیدار شدم تا حالا اشکم بند نمیاد چطور باور کنم نبودنتو؟ چطور باور کنم رفتنو؟ چیزی جز شهادت حق شما نبود.
دارم رویاهایی که بافته بودم پنبه می‌کنم پسرم بی سردار موند
می‌آیم خودم را تسکین بدم با این حرف‌ها که:«سردار، شبیه به خودش را تربیت کرده»یا «ما شبیه سردار کم نداریم.» تا آرام می‌شوم، یکی می‌پرد وسط که:«دهه‌ی شصت که هر روز یک ترور داشتیم.» مات و مبهوت می‌مانم. چرا ماتم می‌برد؟ چون بارها از خودم پرسیده‌ام:«اگر رجایی/بهشتی/مطهری/باهنر یا از آن‌طرف چمران و متوسلیان و همت بودند، اوضاع بهتر نبود؟» چون بارها از ته دل صدای‌شان کردم که چاره کنند درد ما را.
می‌دانی؟ نبود بعضی‌ها مثل تکه‌ی وسط پازل است؛
فرمانده کل سپاه با اشاره به تهدید فرماندهان سپاه از سوی آمریکایی‌ها خطاب به آنان هشدار داد: کسانی که فرماندهان ما را به ترور تهدید کرده‌اند اگر زنده بمانند قطعا از این گفته خود پشیمان خواهند شد.
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از سپاه نیوز، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه در گفت و گویی در واکنش به تهدید فرماندهان سپاه از سوی آمریکایی ها با بیان اینکه  آنهایی که فرماندهان ما را به ترور تهدید کرده اند، اگر زنده بمانند قطعا از ا
انتشار جزئیاتی درباره ترور سردار شهید سلیمانی
ان بی سی نیوز در گزارشی به بررسی جزئیات بیشتر درباره چگونگی ترور سردار قاسم سلیمانی، فرمانده سابق سپاه قدس ایران پرداخت.
پایگاه اینترنتی ان بی سی نیوز گزارش داد آمریکایی‌ها منتظر او بودند. عناصر سازمان اطلاعات جاسوسی آمریکا (سیا) با استفاده از اطلاعات مخبر‌هایی در فرودگاه دمشق، دقیقا می‌دانستند چه زمانی هواپیمای حامل سردار سلیمانی به سمت بغداد پرواز می‌کند. اطلاعات دریافتی از اسرائیل نیز
 «بسم الله قاصم الجبارین» . حاج قاسم کجایی؟ کجایی که ببینی امروز سردار حاجی‌زاده مقابل دوربین‌ها آرزوی مرگ کرد. کجایی که ببینی دست بر گردن گذاشت و گفت: گردن ما از مو باریک‌تره. سرداری که در حین عملیات پشت میز ننشسته بود، دستور بدهد بلکه در غرب کشور بین نیروهایش بود. ما که می‌دانیم او مقصر نیست اما با شجاعت تمام مسئولیت این اتفاق تلخ را برعهده گرفت. کجایی حاجی که ببینی امروز سردار حاجی زاده تنهاتر از همیشه است. . راستی اگر بودی چگونه او را دل
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال احمر؛ در این بیانیه آمده است:سردار قاسم سلیمانی که سال ها برای حفظ امنیت این سرزمین تلاش کرده بود، در یک عملیات تروریستی به شهادت رسید. جمعیت هلال احمر ایران این ترور و اقدام ضدبشری را محکوم کرده و فقدان این چهره پرتلاش را به مردم ایران و منطقه تسلیت می گوید.بر خلاف آنچه در برخی رسانه های جهان تبلیغ می شود، سردار سلیمانی چهره ای صلح طلب بود که برای بقای امنیت در منطقه تلاش می کرد. او گروههای تندرو و افر
دوستی که در سپاه قدس خدمت می کرد و از زیر مجموعه های سردار سلیمانی بود نقل میکرد در مدتی که در جنگ بودم شخصی به شجاعت سردار سلیمانی ندیدم! ایشان اصلا از مرگ ترسی ندارند و در عملیات ها بگونه ای عمل می کنند که انگار به مهمانی می روند!
بهمن ماه سال قبل سردار سلیمانی ,مالک اشتر علی,  سخنران یادواره شهدای شهرستان بابل بود ، جمعیت عظیم و تقریبا بی سابقه آن روز در مصلی بابل نشان از ارادت ویژه ی مردم بابل به شهدا و سردار سلیمانی بود.
امروز و بعد از حدود
نماینده عراقی: اخراج آمریکایی‌ها مرهون خون شهداست
شلیک ۳ موشک زلزال ۱ به جنوب عربستان توسط نیرو‌های یمنی
چین: آمریکا به حاکمیت عراق احترام بگذارد
واکنش دبیرکل نجباء به تصویب قانون اخراج آمریکایی‌ها از عراق
تظاهرات مردم ترکیه در واکنش به ترور سردار سلیمانی مقابل کنسولگری آمریکا در استانبول + تصاویر
تکرار تهدیدات توخالی ترامپ از زبان پمپئو
تظاهرات یمنی‌ها در محکومیت ترور سردار سلیمانی فردا در صنعا
از واکنش‌ها به تهدیدات ترامپ علیه
به نام خدای مهدی عج

روزی یکی از طلاب مدرسه رفاه (محل اقامت حضرت امام در روزهای قبل پیروزی) به امام عرض میکند ؛ شما چرا در بین صحبتهایتان از امام زمان عج کمتر اسم میبرید؟امام بمحض شنیدن این سخن در جا ایستادند و فرمودند:چه میگوی؟ مگر شما نمیدانید ما آنچه داریم از امام زمان عج است ؛ آنچه من دارم از امام زمان عج است ؛ آنچه از انقلاب داریم (انجام میدهیم) از امام زمان عج است...
برگرفته از کتاب حرفی از هزاران ص 40 و 41(مجموعه پرسش هایی از امام خمینی)
.
لحظه دقیق ترور شهید سردار حاج قاسم سلیمانی
جزیئات دقیق شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در فرودگاه بغداد که ساعت یک نیمه شب، هواپیمای
حامل حاج قاسم سلیمانی از بیروت به بغداد می رسد. ابو مهدی مهندسدر فرودگاه منتظرش است
و لحظاتی بعد از خروج از فرودگاه انفجارهای مهیبی در اطراف فرودگاه بین المللی بغداد به وقوع پیوست،
انفجار ها ناشی از اصابت موشک هایی بود که پهباد های آمریکایی آنرا شلیک می کردند.
سپس ساعت ۲ صبح فرودگاه بین المللی بغداد بسته شد و پر
سانه های عراقی به نقل از مقام های رسمی این کشور اعلام کردند که سردار سلیمانی و ابومهندس زمانی که با دو خودرو از فروگاه بین المللی بغداد خارج شدند، هدف قرار گرفتند و هر دو شهید (ترور)شدند.
گفته می شود سردار سلیمانی از لبنان وارد فرودگاه بین المللی بغداد شده است.
منابع رسانه ای عراق می گویندبالگردهای آمریکایی هر دو خودرو را هدف قرار دادند.
«‏نعیم قاسم» جانشین «حسن نصرالله» رهبر گروه حزب الله لبنان نیز در این عملیات تروریستی به شهادت رسید.
ادا
شهید سلیمانی بخاطر زیّ بسیجی که یاد آور بسیجیان دوران جنگ می باشد در دل مردم جا کرد.
سردار سلیمانی می توانست بعد از جنگ تکلیف دینی و ملی خود را ادا شده بداند و وارد رقابت های اقتصادی شبهه ناک شود و بطور قانونی و شرعی از حقوقی که در کشور داشت خود و خانواده ی خود را بهرمند کند اما این کار را نکرد!
سردار سلیمانی بخاطر محبوبیت روز افزون خود طالب زیادی در گروهها و احزاب داشت تا وارد دسته و حزبی شود و بر وزانت آن گروه یا حزب بیافزاید که این کا را هم نک
سردار قاسم سلیمانی فرمانده قدس سپاه پاسداران ایران به همراه ابو مهدی مهندس جانشین فرمانده الحشد الشعبی در حمله بالگردهای آمریکایی در بغداد به درجه رفیع شهادت نائل شدند . این عملیات تروریستی از سوی نیروهای جنایتکار آمریکا در بامداد جمعه 13 دی ماه سال 1398 رقم خورد . 
شهادت سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی را به پیشگاه امام زمان (عج) ، مقام معظم رهبری و ملت عزیز ایران و جهان اسلام تبریک و تسلیت عرض میکنم . 

می‌آیم خودم را تسکین بدم با این حرف‌ها که:«سردار، شبیه به خودش را تربیت کرده»یا «ما شبیه سردار کم نداریم.» تا آرام می‌شوم، یکی می‌پرد وسط که:«دهه‌ی شصت که هر روز یک ترور داشتیم.» مات و مبهوت می‌مانم. چرا ماتم می‌برد؟ چون بارها از خودم پرسیده‌ام:«اگر رجایی/بهشتی/مطهری/باهنر یا از آن‌طرف چمران و متوسلیان و همت بودند، اوضاع بهتر نبود؟» چون بارها از ته دل صدای‌شان کردم که چاره کنند درد ما را.
می‌دانی؟ نبود بعضی‌ها مثل تکه‌ی وسط پازل است؛
دوستی پرسید سردار را کی کشتند؟
گفتم وقتی ما خواب بودیم
و بعد به این فکر کردم که نکندخواب بمانیم و دشمن هر چه خواست بکند!
منبع عکس: تسنیم
سردار سلیمانی یک از ارکان اتحاد امت اسلامی هستند، مواظب تفرقه افکنی دشمنان باشیم. کلا مواظب باشیم، در فضای مجازی با بازنشر مطالب تفرقه انگیز به تفرقه افکنان کمک نکنیم.
احتمالا از امروز تلاش هایی انجام خواهد گرفت:
1 - القای دخالت عراقی ها در ترور
2 - پخش کلیپ های تقطع شده ی شادمانی عده ای در سوریه، لبنان، فلسطین
مدت زمانی بود که هر از چند گاهی با خبر ترور نخبگان کشور شوک بزرگی میهنمان را فرا میگرفت... یک روز صبح اخبار روز کشور خبر از حادثه ی هولناکی می داد... ترور یکی دیگر از نخبگان کشور... ولی اینبار داستان برای استان من فرق داشت... 
ادامه مطلب
شهید قاسم سلیمانی در ۱۲ سالگی و پس اتمام دروه ی دبستان از قنات ملک کوچ و به کرمان مهاجرت و به کار بنایی مشغول شد سردار رزمی کار هم بود و کاراته کار می کرد  چندی بعد  در سازمان اب مشغول به کار شد . ایشان اول در بخش اداری و بعد در بخش روابط عمومی کار می کرد .
برادر کوچک ایشان سهراب سلیمانی تقریبا از کلاس پنجم با ایشان زندگی می کردند و زمانی که سردار در سازمان اب مشغول به کار شد  سهراب و دو پسر خاله ی ان ها درخانه ی اجاره ای کوچکی زندگی می کردند. 
 ح
آنقدر از وجود تو می ترسیدند که در دل سیاهی شب آن هم نه از راه زمین، بلکه آسمان تو را پر پر کردند. این را بدان در ایران غیور مردانی به مانند تو زیاد هستند. تفکر سردار سلیمانی هر روز در دل و ذهن مردم زاده می شود و این دشمن خونخوار باید بداند که با هر بار کشتن یک سردار سلیمانی، صدها سردار سلیمانی دیگر متولد خواهند شد.
 چه سریال جالیه این بانوی سردار
واقعا جالبه حتما ببینید و مبادا از دست بدید
ساعت پخش و تکرار سریال بانوی سردار
خب دوستان میخواین بدونین ساعت پخش و تکرار سریال بانوی سردار بانوی سردار چه موقع هست
کافیه همین پست رو به دقت بخونید
از روز 29 مرداد ماه این سریال آماده نمایش شد و البته مخاطبان زیادی هم داره
داستان در مورد بی بی مریم هست
که مانند یک سردار در مقابل استعمار پیر مقاومت کرد. در واقع استعمار پیر رو زمینگیر کرد
این سریال به همه درس مقاومت
سردار سلیمانی نماد ایران به مثابه یک پروژه تاریخی است. او ایرانی بود ولی برای یک پروژه تاریخی می‌جنگید. او مرد رزم بود ولی لطافتی زنانه داشت، او با دشمنان سر جنگ داشت و با دوستان اهل مدارا بود. در یک کلام سلیمانی، سرباز سپاه نبود، او حتی سرباز وطن هم نبود، او نماینده ایران به مثابه یک پروژه تاریخی و تعادل تمدنی بود. سلیمانی، سیدجمال را به شریف واقفی و شریف را به چمران متصل می‌کرد و با چنین اتصالی در درون خود هم مصدق داشت، هم بازرگان و هم خامن
بسم الله الرحمن الرحیم
شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی عزیز را به ایشان و امام عصر عجل الله تعالی فرجه تبریک عرض می کنم و به امام خامنه ای و ملت عزیزمان و خانواده شهید عالی مقام تسلیت عرض می کنم
به حول و قوه الهی #انتقام_سخت در راه است.  
برای دانلود بنر به ادامه مطلب بروید
ادامه مطلب
سلام
چه تاریخ خاص و تلخی شد....شب و روز شهادت سردار ؛ شب و روز وداع
اما 
سردار
یه نفر چقدر میتونه توی دل میلیون ها آدم نفوذ کنه... جبهه و اون حال و هوای شهدا چقدر عجیب و غریب بوده که مثل سردار همه عشق و همه ی آرزوش رسیدن به اوناست..
چه بوی خدا رو استشمام کردیم از اربا اربا شدنت...
رهبر برای نداشتنت بغض کرد و اشک ریخت...
چقدر رویایی هستی تو سردار...چقدر همه کارهایت را بیست و کامل انجام داده ای...چقدر رنگ و لعاب حضرت عباس داری و چقدر نبودنت سخت است..
حتی الا

آنقدر از وجود تو می ترسیدند که در دل سیاهی شب آن هم نه از راه زمین، بلکه آسمان تو را پر پر کردند. این را بدان در ایران غیور مردانی به مانند تو زیاد هستند. تفکر سردار سلیمانی هر روز در دل و ذهن مردم زاده می شود و این دشمن خونخوار باید بداند که با هر بار کشتن یک سردار سلیمانی، صدها سردار سلیمانی دیگر متولد خواهند شد.
مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلا(احزاب /23)
 مؤمنان با خدا عهد بستند که در برخورد با دشمنان از صحنه کارزار نگریزند. از میان آنان مردانى بودند که به آنچه با خدا بر سر آن پیمان بستند صادقانه وفا کردند. پس برخى از آنان با مردن یا کشته شدن در راه خدا، اجل خود را به پایان بردند و برخى از آنان این را انتظار مى برند و در پیمان و م
آه از امروز ، روزی که در رخت خواب بودم و از دوستم شنیدم سردار سلیمانی شهید شده ، بهش گفتم هر چیزی که می شنوی رو باور نکن .. قرار شد تلویزیون رو روشن کنیم تا راست و دروغش مشخص بشه .
تلویزیون روشن شد و تمام شبکه ها عکس سردار رو گذاشته بودن ، انگار آب سردی روی تمام بدنم ریخته شد .. سردار سلیمانی واقعا شخصیت بزرگی داشتن . اگرچه شهادت حق مسلّم ایشون بود ولی انقلاب حالا حالاها به ایشون نیاز داشت .
داغ سنگینِ سردار ممکنه تو دل خیلی از بنده های ضعیفی مثل من
به نام خدای مهدی عج

امام خمینی:با ریختن خون عزیزان ما، تأیید شد انقلاب ما. این انقلاب باید زنده بماند، این نهضت باید زنده بماند، و زنده ماندنش به این خونریزیهاست. بریزید خونها را؛ زندگی ما دوام پیدا می‌کند. بکُشید ما را؛ ملت ما بیدارتر می‌شود. ما از مرگ نمی‌ترسیم؛ و شما هم از مرگ ما صرفه ندارید. دلیل عجز شماست که در سیاهی شب، متفکران ما را می‌کشید. برای اینکه منطق ندارید. اگر منطق داشتید که صحبت می‌کردید؛ مباحثه می‌کردید. لکن منطق ندارید
انشا در مورد امام زمان کلاس هفتم انشا در مورد امام زمان کلاس پنجم انشایی درباره ی ظهور امام زمان انشا احساسی در مورد امام زمان انشا در مورد امام زمان به زبان عادی و ادبی انشا در مورد امام زمان عج الله انشا در مورد نیمه شعبان کلاس چهارم انشاء درباره امام زمان (عج)
ادامه مطلب
فرماندهی از آمل تا کرمانشاه؛
سردار شعبانی که بود+ سوابق

سردار شعبانی از فرماندهان سپاه عصر جمعهبر اثر ابتلا به ویروس کرونا دارفانی را وداع گفت.
به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری آنا، سردار ناصر شعبانی از فرماندهان دوران دفاع مقدس و معاون عملیات سابق قرارگاه ثارالله تهران، در اثر ابتلا به کرونا دعوت حق را لبیک گفت.
سرتیپ پاسدار ناصر شعبانی از اهالی شهرستان شاهرود بود. وی یکی از فرماندهان ارشد سپاه پاسداران است که تقریباً چهار دهه د
نقد مستند «ترور سرچشمه» اثر محمدحسین مهدویان؛
مستند "ترور سرچشمه" به کارگردانی محمدحسین مهدویان بازخوانی مهمی از حادثه ترور شهیدبهشتی و شخصیت‌های برجسته حزب جمهوری اسلامی است که زمینه‌ها و حواشی آن با تصاویر آرشیوی مربوط به حادثه انفجار شروع می‌شود.
وقتی سال ۹۴ و در جشنواره سی‌وچهارم فجر از فیلم اولش با نام «ایستاده در غبار» رونمایی شد، سبک منحصربفرد و روایت دلنشین فیلم، عموم صاحبنظران را نسبت به ظهور یک استعداد ویژه در سینمای ایران خ
این پاورپوینت در 26 اسلاید طراححی و اسلاید بندی شده است در این پاورپوینت مطالبی از عضویت در سپاه پاسداران،فرماندهی ارتش عراق،نقش سرلشکر درصلح،نشان ذلفقار سردار،شهادت سردار سلیمانی،پیام رهبر انقلاب به مناسب شهادت سردار سلیمانی،واکنش ها به شهادت سردار سلیمانی و سایر مطالب مفید ارزنده درمورد شهید سردار قاسم سلیمانی در این پاورپوینت درج شده است که امید واریم رضایت شما عزیزان را جلب نماید

جهت دانلود فایل کلیک کنید
#سردارچقدر دوست داشتم این خبر شایعه باشه...صبحِ زود این خبر برام مثلِ یه شوکِ سنگین بودخبرها رو می‌بینم و باز باورم نمی‌شهانگار یه خوابِ تلخهکاش بیدار می‌شدیم و می‌گفتن: سردار شهید نشده... اشتباه شده... کاش... اما...چقدر خورشید ِصبحِ امروز غم‌انگیز طلوع کردو چه غروبِ غم‌انگیزتری داشت این جمعه...دلم خیلی گرفته... چقدر واژه‌ها حقیرن برای نوشتن درباره‌ی آدمی که آدمیت رو به تمام داشت#سردار_سلیمانی یکی از کسایی بود که فارغ از هر مرزبندی‌ای دوستش

گرگها خوب بدانند در این ایل غریب
گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز

پس به راستی چه اندازه باید بر آتش شکیبا باشند(بقره 175)
انتقامت سخت و کوبنده و راهت ادامه دارد...

سردارها باید بدیم تا این پرچم به دست صاحب اصلی برسه, خوشحالم به آرزوت رسیدی سردار و غمگین از اینکه در فتوحات آینده در کنار ما نیستی 
ان شاالله این غم ها, این رنج ها و این شهادت ها مورد قبول امام زمان(عج) باشه

+ همه کسانی که این اطراف(دنیای واقعی) از این خبر خوشحال بشن یا از اون ت
تولد امام زمان در سال ۹۸ از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
تاریخ ولادت امام زمان در سال ۱۳۹۸ چه روزی است؟
امام مدت اند سال دارد ولادت امام مدت عج سر سال 255 هجری صلصل می باشد و به روی کردن به اینکه حال سر سال 1439 ه ق هستیم زندگی امام مدت عج 1184 سال می باشد. کلید واژه ولی مدت گوساله الله تعالی امان جواد 15 شعبان القاب ولی مدت مادر تنها زمان ( 255 برخی تنها زمان ( 256 و برخی دیگر 258 قمری را تنها زمان ( میلاد متعلق .
ادامه مطلب
شمر زمان دست خود را به خون یکی از پاک ترین انسان ها، تربیت یافته مکتب امام خمینی، رهرو پاک امام خامنه ای در سرزمین شهادت امام حسین علیه السلام آغشته کرد.

بخشی از پیام امام خامنه ای:
«شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ی او در همه‌ی این سالیان بود، با رفتن او به‌حول و قوه‌ی الهی کار او و راه او متوقف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ی دیشب آلودند».

به یاد این سخن شهید ابر
کانال «مشاهدات دانشجویان و دانش‌آموختگان مسلمان ایرانی از امریکا» با انتشار تصاویری نوشت: حدود ٣٠٠ نفر از مردم پورتلند در ایالت اُرِگان امریکا، حمله‌ی هوایی به خودروی ژنرال ایرانی را محکوم و به اقداماتی که جنگ را شعله‌ور می‌کند اعتراض کردند.
بسم الله

ترامپ بی‌راه نمی‌گوید. او گفته ترور سردار سلیمانی برای پیش‌گیری از جنگ بوده و امریکا خواستار صلح و دوستی با همه‌ی دنیاست.بی‌راه نمی‌گوید. آن‌ها خواستار صلح هستند؛ البته آن نوع صلحی که «ما کدخدا و هرچه جهان روستای ماست». آن‌ها که امروز ما را حتی در مورد دارو تحریم کرده‌اند، حاضرند تکه‌نانی هم جلوی ما اندازند البته به شرط این‌که جلوی‌شان دُم تکان دهیم و دَم بر نیاوریم - مثل برخی شیخ‌نشین‌های اطراف خودمان. آن‌ها طرفدار آرام
فارغ از هر نگاهی، اشتباه استراتژیک آمریکا در ترور سردار سلیمانی چند پیامد جدی در ایران و منطقه به دنبال خواهد داشت:
ناامنی و هرج‌ومرج بیشتر در منطقه؛
امکان تجدید حیات و سربرآوردن گروه‌های تروریستی؛
افزایش اتحاد محور مقاومت در مبارزه با آمریکا و اسرائیل؛
انسجام ملّی جمع کثیری از ایرانیان در دشمن‌ستیزی و به‌ویژه آمریکاستیزی؛
مشروعیت نسبی یافتن جمهوری اسلامی در شرایطی که با بحران مشروعیت روبه‌رو شده بود؛
توجیه یافتن اقدامات ایران در خ
خبر کوتاه بود و تکان دهنده...
سردار رفت...
صبح که زهرا زنگ زد از خستگی روز قبل هنوز خواب بودم...
گوشی رو که برداشتم گفت می‌خوام یه خبر بهت بدم که خوب نیست...
گفتم چه خبری؟
خیلی سریع گفت سردار سلیمانی رو کشتن...
خواب از سرم پرید..گیج شدم...شاید حس می کردم هنوز خوابم...
گفت تو هم حس کردی پشتت خالی شد؟...
گفتم باورم نمیشه....
گوشی رو قطع کردم و اول نت رو چک کردم ...بعد هم تلویزیون رو روشن کردم...
هنوز نمی فهمیدم چی شده ....اصن یعنی چی که سردار دیگه نیست...
اما خب اون
بسم الله الرحمن الرحیم
شهادت سردار بزرگ اسلام، سپهبد حاج قاسم سلیمانی را به حضرت امام عصر ارواحنا فداه، رهبر فرزانه انقلاب، مردم شریف و همیشه در صحنه ایران و خانواده محترم ایشان تبریک و تسلیت می‌گویم. ان شاءالله که خون این شهید بلند مرتبه، موجب به رویش های بسیار خواهد بود، همانطور که در همین ابتدای امر، بسیاری از دلها را زنده و بیدار کرد. من نیز همچون سایر مردم آزادیخواه ایران، خواهان #انتقام_سخت از مسببان این امر هستم و لبیک گویان به دنبا
خیلی دوستش داشتم و البته دارم ، 
من جدیدا رفتم توی توئیتر ؛ فضاش درست و حسابیتر از بقیه شبکه های اجتماعی هست و من باهاش راحت ترم ": )

امروز رفتم آزادی ؛ به استقبال و بدرقه ... 
---------------------------------------------------
اما توی توئیت های توئیتر ، یک توئیت به نکته جالبی اشاره کرده بود
سردار گفته بود که اقای ترامپ قمار باز ، خودم حریف شما هستم ، البته ویدیوش هم هست ولی این وسط یک نکته جالب و کوچولو هست ، شاید منظور سردار از این حرفش این بوده که ( شهید ) سلیمانی یک
قاتل امیرمؤمنان (ع) یکی از مشهورترین چهره‌های خوارج «عبدالرحمن بن عمرو بن ملجم مرادی» است. وی از قبیله «حمیر» و از تیره‌های «مراد» است.
ابن ملجم اهل و ساکن کوفه بود که همراه با بازمانده خوارج به مکه رفت.
او پس از بیعت مردم با امام علی (ع) چندین بار برای بیعت نزد امام آمد، ولی حضرت ایشان را نپذیرفت، برای بار سوم که خدمت امام رسید، حضرت فرمودند: او محاسن مرا با خون پیشانی‌ام خضاب می‌کند.
ابن‌ملجم از 9 نفری بود که در جنگ نهروان جان سالم به در برد
زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زم
1_ امروز رمان یا همون داستان نصف و نیمه ام رو خوندم. خیلی جالب بود بعد از گذشت چند وقت، فکر می کنم قلم خوبی دارم و باید این داستان رو به انتها برسونم :)
2_هفته ای که گذشت پر از حاثه تلخ و شیرین بود 
ترور حاج قاسم(سردار دلها)
تعداد از هم وطنها در کرمان فوت کردن
سقوط هواپیما مسافربری 
امروز هم واژگونی اتوبوس 
بین همه اتفاقات تلخ فقط جواب ترور حاج قاسم از همه شیرین تر بود 
بعد از موشک بارون سپاه یه حس غروری دارم و به کشورم افتخار می کنم :)
دوستت دارم ای
راز اتصال به امام زمان چیست⁉️
( قسمت اول)
یکی از سوالات خیلی کلیدی و مهمی که در مورد امام عصر ارواحنا فدا باید برای همه ما مطرح بشود؛ عبارت است از اینکه راه اتصال به امام عصر ارواحنا فدا چه در زمان غیبت، و چه در زمان ظهور و حضورشان چیست؟
ادامه مطلب
خبر مهم.    

فردا 98/9/11  بهترین بازیکنان اسیا مشخص می شوند
که سردار ازمون برای لژیونر ها بیراموند برای دروازه بان ها از ایران کاندید هستند
و سون یکی از رقیب های سردار برای کسب مقام بهترین لژیونر  آسیا است

مراسم فردا ساعت 14:30 دقیقه شروع می شود
دشمنان ایران سردار فداکار حاج قاسم سلیمانی وهمراهان
او را ناجوان مردانه به شهادت رساندند از خداوند قادر متعال
نابودی این جنایتکاران را خواهانیم .
پروردگار  روح  این بزرگواران  را  با  سردار شهیدان  آقا  امام
حسین (ع) محشور فرمایند .
بسم الله الرحمن الرحیم....
جوانمردی کردی سردار اشتباه ظاهری سربازت رو به عهده گرفتی .... خدا قبول کنه عزیز دل .... قبول باشه حاجی ... خاک پاتیم علمدار هوافضایی ها... سه تا مطلب عجیب ... تشخیص بوئینگ به عنوان کروز در سامانه پدافند روسی تور ام وان ... اینکه به مسئولین پدافندها گفته شده که موشک کروز به سمت کشور شلیک شده ... اینکه در شرایط جنگی پروازهای غیر نظامی تعطیل نشدند... همه چیز ایشالا به زودی معلوم میشه... عجله کار شیطونه...زود قضاوت نکنیم... مراقب باشیم
((بسم الله الرحمن الرحیم))
 توضیحات تکمیلی شجره نامه باران زهی(بادینی رِند):
سردار باران خان ولد سردار بادین خان ولد میرحسن خان (داماد شاه کلات میرشیهک خان) ولد سردار بدرالدین خان ( فرزند قدرتمند سردار سردار بادین خان) ولد سردار بادین خان (سردار نوشکی) ولد سردار امیر باران خان رند بلوچ ولد میر نوذ (رخشان) یا میر نواز خان(پایه گذار قبیله رخشانی) ((in the name of God)) Drainage genealogy (Badini Rand):
Sardar Baran Khan Volod Sardar Badin Khan Vold Mir Hossein Khan (son-in-law of Shahlatat Miyashik Khan) Volod Sardar Badriddin
ین پاورپوینت در 26 اسلاید طراححی و اسلاید بندی شده است در این پاورپوینت مطالبی از عضویت در سپاه پاسداران،فرماندهی ارتش عراق،نقش سرلشکر درصلح،نشان ذلفقار سردار،شهادت سردار سلیمانی،پیام رهبر انقلاب به مناسب شهادت سردار سلیمانی،واکنش ها به شهادت سردار سلیمانی و سایر مطالب مفید ارزنده درمورد شهید سردار قاسم سلیمانی در این پاورپوینت درج شده است که امید واریم رضایت شما عزیزان را جلب نماید

بزودی یکی از مهیج ترین سریال های تلوزیونی با نام بانوی سردار پخش می شود برای
دانلود سریال بانوی سردار همین الان میتوانید بروید به وبسایت شب دی ال
در آنجا تمامی قسمت ها برای دریافت قرار داده می شوند.
این را هم بگویم قرار است این سریال به صورت همزمان
از دو شبکه ی تلوزیونی پخش گردد.
احتمالا مانند بانوی عمارت لسیار پر بیننده خواهد بود.
مبارزه با استکبار جهانی روش اصلی کار دز این مجموعه است
مریم بی بی در آن زمان استعمار پیر را به زانو در می آورد
و
بسم الله الرحمن الرحیم
إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ
شهادت سردار بزرگ اسلام، سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همراهان او را به حضرت امام عصر ارواحنا فداه، رهبر فرزانه انقلاب، مردم شریف و حماسه آفرین ایران و خانواده‌های محترم ایشان تبریک و تسلیت می‌گویم. ان شاءالله که خون این شهید بلند مرتبه، موجب به رویش های بسیار خواهد بود، همانطور که در همین ابتدای امر، بسیاری از دلها را زنده و بیدار کرد. من نیز همچون سایر مردم آزادیخواه ایران، خواهان
این پاورپوینت در 26 اسلاید طراحی و اسلاید بندی شده است در این پاورپوینت آهنگ از مدافعان حرم و مطالبی از عضویت در سپاه پاسداران،فرماندهی ارتش عراق،نقش سرلشکر درصلح،نشان ذلفقار سردار،شهادت سردار سلیمانی،پیام رهبر انقلاب به مناسب شهادت سردار سلیمانی،واکنش ها به شهادت سردار سلیمانی و سایر مطالب مفید ارزنده درمورد شهید سردار قاسم سلیمانی در این پاورپوینت درج شده است که امید واریم رضایت شما عزیزان را جلب نماید

ین پاورپوینت در 26 اسلاید طراحی و اسلاید بندی شده است در این پاورپوینت اهنگ از مدافعان حرم و مطالبی از عضویت در سپاه پاسداران،فرماندهی ارتش عراق،نقش سرلشکر درصلح،نشان ذلفقار سردار،شهادت سردار سلیمانی،پیام رهبر انقلاب به مناسب شهادت سردار سلیمانی،واکنش ها به شهادت سردار سلیمانی و سایر مطالب مفید ارزنده درمورد شهید سردار قاسم سلیمانی در این پاورپوینت درج شده است که امید واریم رضایت شما عزیزان را جلب نماید

بسم الله الرحمن الرحیم

اگر یادتان باشد چندی پیش آمریکا بیان کرد که اسرائیل میخواسته قاسم سلیمانی را ترور کند ولی مانع این کار شده است و پس از گذشت چند ماه می بینیم که خود آمریکا سلیمانی را ترور میکند.
اگر این گفته درست باشد پس به چه دلیل آمریکا به بهانه کشته شدن سربازان آمریکایی [ که در آن موقع قطعاً بسیاری شان کشته شده بودند ] جلوی ترور سلیمانی را گرفت ؟ پس ترور وی هیچ ربطی به سربازان آمریکایی ندارد و دو احتمال برای آن میتوان تصور کرد :
الف :
بسمه تعالی
دیشب ارواح طیبه شهیدان، روح مطهر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند.رهبر معظم انقلاب اسلامی
گروه هنری شمیم یاس این پرواز  آسمانی را به سردار دلها تبریک و به خانواده محترم و ملت بزرگوار ایران تسلیت عرض می کند.

گلی زیبا نمایان در چمن شد شب میلاد مولایم حسن  شدشدم امشب سراپا مست نامش      یقین مرغ دلم گردیده رامشنمی دانم چه گویم از وجودش         تمام عـــرشیان محو سجودش حسن رالطف یزدان بی حساب است    که قدر وشان ایشان در حجاب استحسن تنهاترین  سردار دین است          که ایشان بی گمان حبل المتین است
ز مدحش بی گمان قاصرزبان است    حســـن دوم  امام شیعیان است

بسم رب القاصم الجبارین

انگار که یک کوه سفر کرده از این دشت
انگار،
که.....
یک کوه...........

فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است، ولی ادامه مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی، کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ تر خواهد کرد
#حضرت_آقا

میدانی؟
من، آن روزگارِ ترور را ندیدم. من در هوای روزهای ترور شهید بهشتی، شهید رجایی، شهید باهنر و 72 تن، نفس نکشیده ام.
اما هنوز که هنوز است به یادِ شهادتِ شهید بهشتی، نفسم تنگ میشود.
به یادِ آن « جانم؟» آخرِ شهید صی
شهادت برای انسان مومن افتخار است.مومن به دنبال شهادت است نه ترسان و فراری.
شهادت حیاتی دیگر و برتر و ابدی است.
خداوند در قرآن می فرماید: گمان نکنید شهید مرده است بلکه زنده است و نزد خدا روزی می خورد.(آل عمران ۱۶۹)
با این باور است که شهادت سردار پر افتخار شهید قاسم سلیمانی را تبریک میگوییم.او به آرزوی خود رسید و به دوستانش پیوست.
شهادت او چهره منافقانه آمریکا را در مبارزه با تروریست آشکارتر کرد.آمریکا قهرمان مبارزه با تروریست را ترور کرد و دروغگ
بسم الله الرحمن الرحیم
شهادت سردار بزرگ اسلام، سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همراهان او را به حضرت امام عصر ارواحنا فداه، رهبر فرزانه انقلاب، مردم شریف و حماسه آفرین ایران و خانواده‌های محترم ایشان تبریک و تسلیت می‌گویم. ان شاءالله که خون این شهید بلند مرتبه، موجب رویش های بسیار خواهد بود، همانطور که در همین ابتدای امر، بسیاری از دلها را زنده و بیدار و بسیار دیگری را بیدارتر کرد. من نیز همچون سایر مردم آز
سردار سلیمانی زاده 20 اسفند 1335 در قنات ملک استان کرمان وی فرماندهی سپاه قدرس جمهوری اسلامی ایران را در دست داشت وی در 4 بهمن 1398 درجه سرلشکری را از فرماندهی کل قوا سید علی خامنه ای دریافت کرد حضرت آیت الله خامنه ای سردار را ((شهید زنده می نامد ))

#مسابقه ... #یاد_یاران #سردار_دلها با عرض سلام خدمت دوست داران و عاشقان و میهمانان #شهداء به اطلاع می رساند # انجمن راویان نورسپاه سیدالشهداء (ع)باهمکاری سازمان حفظ وآثارونشر ارزش های دفاع مقدس سپاه سیدالشهداء (ع) به مناسبت #شهادت سردار رشید اسلام ، محبوب دلها ، #سپهبد_شهید_حاج_قاسم_سلیمانی اقدام به برگزاری مسابقه با موضوعات زیر نموده است .
۱-✅ اگر #حاج_قاسم_سلیمانی نبود ...
۲-✅ پیامی به #مقام_معظم_رهبری در خصوص #شهادت سردار #حاج_قاسم_سلیمانی
۳-
با نام و یاد خدا
شهادت سردار قاسم سلیمانی #سردارآسمانی را برای تمامی ملت ایران تسلیت می نماییم . سپاه قدس
زمان شهادت: ساعت 1 بامداد
زمان معلومیت سردار : 4 بامداد
مکان شهادت : عراق 
محل دفن : کرمان
علت شهادت : آمریکا
#بزرگترین_تروریست
به گفته مقام معظم رهبری #انتقام_سخت خواهیم داشت
_سردار روحت شاد
ماجرای شهادت سردار قاسم سلیمانی
+سالار قاسمی روز شنبه درآیین سوگواری شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: پس از انتشار خبرجانسوز شهادت سردار سلیما
شخصیت سردار حاج قاسم سلیمانی
شخصیت سردار حاج قاسم سلیمانی شخصیتی بسیار بزرگی داشتند، ایشان فرمانده هی کل سپاه قدس را
به عهده داشتند. وی تنها شخصی است که نشان ذوالفغار را از جانب رهبر جمهوری اسلام سید علی
خامنه ای دریافت کرد. در اینجا ابعاد شخصیت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی را بررسی می کنیم.

برای مشاهده ادامه مطلب کلیک کنید: تشریح ابعاد شخصیت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم
شهادت سردار بزرگ اسلام، سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همراهان او را به حضرت امام عصر ارواحنا فداه، رهبر فرزانه انقلاب، مردم شریف و حماسه آفرین ایران و خانواده‌های محترم ایشان تبریک و تسلیت می‌گویم. ان شاءالله که خون این شهید بلند مرتبه، موجب رویش های بسیار خواهد بود، همانطور که در همین ابتدای امر، بسیاری از دلها را زنده و بیدار و بسیار دیگری را بیدارتر کرد. من نیز همچون سایر مردم آز
نمی‌دونم اصلاً با چه رویی می‌گین «همون بهتر که کشتنش.»! خجالت نمی‌کشی تو؟ احمق بی‌خاصیت؟ آره، می‌خوام غر بزنم. به تو هم هیچ ربطی نداره. فقط یه سردار رو از دست ندادیم، فقط یک سپهبد رو از دست ندادیم؛ یک آرمان رو از دادیم. ولی چیزی که تو و اون اِمریکاجونت نمی‌دونین اینه که آرمان سردار، مثل ققنوسه، هربار دوباره قیام می‌کنه و می‌خروشه.و جناب آقای دونالد زِرامپ! این رو بدون که حمله موشکی امروز انجام انتقام سپهبد عزیزمون نبود، بلکه تازه شروعش ب
دانلود آهنگ serdar ortac konus
دانلود آهنگ ترکیه ای bilsem ki
دانلود آهنگ آبی سردار اورتاچ
دانلود آهنگ mesafe از serdar ortac

دانلود آهنگ giybet سردار اورتاچ
دانلود موزیک ویدیو جدید سردار اورتاچ
دانلود آهنگ جدید سردار اورتاچ 2017
دانلود آهنگ eyo eyo از سردار
بسم الله الرحمن الرحیم
شهادت سردار بزرگ اسلام، سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همراهان ایشان را به حضرت امام عصر ارواحنا فداه، رهبر فرزانه انقلاب، مردم شریف و حماسه آفرین ایران و خانواده‌های محترم این بزرگواران تبریک و تسلیت می‌گویم. ان شاءالله که خون این شهید بلند مرتبه، موجب رویش های بسیار خواهد بود، همانطور که در همین ابتدای امر، بسیاری از دلها را زنده و بیدار و بسیار دیگری را بیدارتر کرد. من نیز همچون
فردا ان‌شالله برای مراسم تشییع سردار می‌روم. غم بزرگی بود. من این اواخر برای خشک شدن یک گل کاکتوس هم بغضم می‌گیرد. راستی، گل کاکتوسم خشک شد. این احتمالن اولین بار است با گوشی می‌نویسم قبلن هم دل و دماغ توضیح دادن چیزی را نداشتم، حالا بهانه هم دارم. به هر حال خودم عقل نکردم گل کاکتوست برای چه بود در این زندگی بهاری‌ات، یکی از خواننده‌های وبلاگ بهم گفت بگیرم. 
این شهادت سردار زیادی بزرگ و بی‌مقدمه بود، انگار نویسنده‌ای بخواهد مسیری را در د
زنده یاد جناب سردار رسول خان باران زهی (بادینی رِند) فرزند زنده یادجناب سردار افغان خان باران زهی (بادینی رِند) در سال ۱۲۸۴ بدنیا آمد. بعد از مسمومیت و فوت پدرشان جناب سردار افغان خان به وسیله سَم در یک مهمانی برنامه ریزی شده از سوی برخی از آقایان،جانشین پدرشان شدند. 
در زمان اجرایی شدن فرمان اراضی خالصه دولت در دوره اول پهلوی،قسمت های اعظمی از اراضی زنده یاد سردار رسول خان بوسیله ی برخی از آقایان مطرح آن زمان به خالصه دولت تبدیل شد. 
بعد از ف
❤️ انگار میهن ما بازمرد دارد مردی از جنس سلیمانی مردی که آبروی خود را در کف دست می گیرد برای میهنش آفرین سردار که غم بزرگ حاج قاسم را کمی التیام دادی می شود اشتباه کرد و عذر خواهی کرد کاش کاش وای کاش ذره ای از غیرت تو در خون بعضی ها جریان داشت....

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها